Ψυχαγωγία

Οι τρυφερές ερωτικές σκηνές της Έλλης Κοκκίνου με τον Σάββα Πούμπουρα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έλλη Κοκκίνου επιστρέφει δισκογραφικά με νέο τραγούδι με τίτλο "Να την προσέχεις".

Η δημοφιλής τραγουδίστρια, με ένα ξεσηκωτικό και συναισθηματικό συγχρόνως τραγούδι υπόσχεται μια νέα μεγάλη επιτυχία.

Στο βίτνεο κλιπ που κυκλοφόρησε την Παρασκευή το βράδυ, είναι μαζί με τον Σάββα Πούμπουρα σε τρυφερά εσταντανέ και τον προτρέπει να την αφήσει ήσυχη.

Επόμενο άρθρο

Ο Καρράς επιστρέφει με νέο album για...λαϊκές νύχτες στην καραντίνα μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά από τρία χρόνια ηχογράφησε 12 νέα τραγούδια
03/04/2020 - 19:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Πούμπουρας για το πρόβλημα αλκοολισμού: "Eλεγα πως θέλω να... πεθάνω"

"Έπινα το πρωί ένα ποτό παγωμένο για να διώχνω τον πόνο και να ξεχνάω"
07/07/2020 - 10:03

Ο Stan Αντιπαριώτης μιλά για την σύντροφο και το...νέο του τραγούδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, η συνεργασία με Κύπριο τραγουδιστή και σε ποιους λέει “Δεν φταις εσύ…φταίω εγώ"
05/06/2020 - 14:28

Η Έλενα Παπαρίζου επέστρεψε και κυκλοφόρησε το απόλυτο hit του καλοκαιριού (VID)

Δείτε backstage υλικό από τα γυρίσματα του πρωτότυπου videoclip
26/05/2020 - 12:34

Έλλη Κοκκίνου: "Eίμαι πάνω από μήνα στην καραντίνα...ανήκω στις ευπαθείς ομάδες"

"Δεν προλάβαμε να αποχαιρετστούμε με τον Καρρά , τον Πλούταρχο και την Στικούδη"
07/04/2020 - 18:36

Λιώσαμε! Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει πως ήταν...μπέμπης (ΦΩΤΟ)

Δείτε ακόμα την τρυφερή φωτογραφία με τη κορούλα του
29/03/2020 - 10:00

Ο Ιάσονας Μανδηλάς θέλει μόνο... την Κέισι για είναι καλά (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο τραγούδι του ανερχόμενου pop τραγουδιστή με τίτλο "Μόνο εσένα"
23/03/2020 - 19:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αστυνομικός και η σύζυγός του ύποπτοι για σεξουαλική κακοποίηση ανήλικης

Τέθηκε σε διαθεσιμότητα με οδηγίες του Αρχηγού Αστυνομίας και οδηγούνται στο δικαστήριο

«Καμίνι» η Κύπρος τον Δεκαπενταύγουστο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θερμόμετρο θα αγγίξει τους 41 βαθμούς Κελσίου– Σε ισχύ κίτρινη προειδοποίηση για αύριο

Δρ. Κολιού: Οι νέοι πρέπει να περιορίσουν λίγο τις εξόδους τους σε πάρτι (VID)

Πτωτική τάση "βλέπει" στους αριθμούς των νέων κρουσμάτων των τελευταίων ημερών
Ελλάδα

Κοντά σε δεύτερο κύμα η Ελλάδα... μετά τα 262 κρούσματα κορωνοϊού

Βρίσκονται κοντά σε δεύτερο κύμα λένε οι ειδικοί - Σε ποιες περιοχές καταγράφηκαν

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός στην Ελλάδα...262 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ανακοινώθηκαν δυο νέοι θάνατοι - Στους 216 ο συνολικός αριθμός των θανόντων

Διάγγελμα Μητσοτάκη: «Καμία πρόκληση δεν θα μείνει αναπάντητη» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κίνδυνος ατυχήματος καραδοκεί δήλωσε ο Πρωθυπουργός και έστειλε μήνυμα προς την Τουρκία
Διεθνή

Καμάλα Χάρις: Η πρώτη μαύρη υποψήφια αντιπρόεδρος των Η.Π.Α (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή Τραμπ, ο οποίος τη χαρακτήρισε πιο μοχθηρή και από την Ποκαχόντας

Βίντεο ντοκουμέντο: Το ωστικό κύμα "κτυπά" νοσοκομείο στη Βηρυτό (BINTEO)

Ατέρμονος ο θρήνος και ασίγαστη η οργή στον Λίβανο, μετά τη φονική έκρηξη

Η μάσκα για τον Covid... 1,5 εκατομμυρίου δολαρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Εργάζονται πενήντα τεχνίτες για τη δημιουργία της μάσκας

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ